Зустріч викладачів та студентів 4 та 5 курсу спеціальності комп’ютерні науки зі стейкхолдерами.

15.12.2020 року кафедрою інформаційних технологій було проведено зустріч викладачів та студентів 4 та 5 курсу спеціальності комп’ютерні науки зі стейкхолдерами. На зустрічі були присутні представники департаменту інформаційних технологій та зв’язків із громадскістю Одеської мерії та засновник компанії UaLinux.

Обговорювалися питання щодо сучасних вимог на ринку праці до випускників ІТ спеціальностей, питання можливості проходження практичної підготовки, а також подальшого працевлаштування та залучення до ІТ проектів з розбудови інформаційної інфраструктури міста Одеса та цифровізації надання державних послуг.

Comments are closed.