Вітаємо нашу команду з перемогою у олімпіаді

З 24 квітня по 17 травня 2017 року на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченко було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада).

В олімпіаді прийняла участь команда студентів ІІІ та ІV курсів факультету комп’ютерних наук Одеського державного екологічного університету у складі:

Сайгутіна Ірина (капітан команди),

Мартинюк Іван,

Каленчук Іван,

Мазур Олександр,

Яковенко Микита.

В якості завдання командам було запропоновано розробити веб-портал “Славетний шлях Петра Сагайдачного” для проведення патріотично-виховної роботи серед школярів. Завдання було підготовлено за участю співробітників ІТ-компанії «Інфопульс Україна». До складу журі увійшли провідні викладачі університетів та співробітники ІТ-компаній.

Для участі в олімпіаді зареєструвалися 15 команд із різних вищих навчальних закладів України, до фінального етапу вийшли 7 команд.

Команда нашого університету блискуче впоралася з поставленим завданням та отримала диплом І ступеня. Церемонія нагородження відбулася 25 травня 2017 року в головному корпусі КНУ ім. Т. Шевченко. Крім диплому наша команда отримала грамоти в номінаціях «Найкраща презентація проекту», «Найкраща мультимедіа», «Інтерактивність контенту», «Найкраще usability», «Найкраща подача навчального матеріалу», «Найкраще історичне наповнення». З більш детальною інформацією та готовими проектами можна ознайомитися на сайті олімпіади olimp.knu.ua.

Від імені деканату та викладачів кафедр факультету щиро вітаємо учасників команди, бажаємо подальшого професійного зростання та нових перемог!

olimpI

Comments are closed.