Стартувала студентська науково-практична конференція!!!

СЕКЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Науковий керівник секції: к.т.н., доц. Перелигін Б.В.
Секретар секції: інж. 2-ї категорії Пустовіт Т.М.
 6 квітня 2017 р.  о 10.45 в ауд. 126. стартувала студентська науково-практична конференція!  Головуючий: к.т.н., доц. Лімонов О.С., cекретар: інж. 2-ї категорії Пустовіт Т.М.

1. Cучасні методи вимірювання напрямку вітру.  Доповідач: Панченко Є.А., ст. гр. ГМ-11. Науковий керівник: к.т.н., доц. Лавріненко Ю.В.

2. Сучасні методи вимірювання прямої сонячної радіації. Доповідач: Богданова Д.О. , ст. гр. ГМ-11. Науковий керівник: к.т.н., доц. Лавріненко Ю.В.

3. Сучасні засоби вимірювання швидкості вітру. Доповідач: Трач Ю.С., ст. гр. ГМ-11. Науковий керівник: к.т.н., доц. Лавріненко Ю.В.

4. Розрахунок телеметричної інформації датчика температури радіозонда. Доповідач: Антонов В.В., ст. гр. МР-34а. Науковий керівник: к.т.н., доц. Гор’єв С.А.

5. Розрахунок телеметричної інформації датчика вологості радіозонда. Доповідач: Бурлак Я.І, ст. гр. МР-34а. Науковий керівник: к.т.н., доц. Гор’єв С.А.

6. Визначення висоти підйому радіозонда та розрахунок вертикальної швидкості підйому радіозонда. Доповідач: Дедіков В.С., ст. гр. МР-34а. Науковий керівник: к.т.н., доц. Гор’єв С.А.

7. Алгоритм розробки ігор для формування системних навичок. Доповідач: Полєвой Є.В., ст. гр. К-35. Науковий керівник: д.ф.-м.н., проф. Ковальчук В.В.

8. Статистичний аналіз вологості повітря в м. Одеса: комп’ютерні розрахунки. Доповідач: Штогрін Д.О., Рогачко А.Ю., ст. гр. К-35. Науковий керівник: д.ф.-м.н., проф. Ковальчук В.В.

9. Побудова розгорток просторових фігур. Доповідач: Cокуренко О.О., ст. гр. К-11. Науковий керівник: ас. Пономаренко О.Л.

10. Визначення розташування прямих по епюрах Монжа. Доповідач: Обуховський І.Ю.., ст. гр. К-11. Науковий керівник: ас. Пономаренко О.Л.

11. Визначення натуральної величини перерізу просторових фігур фронтально-проектуючою площиною. Доповідач: Кириловський О.О., ст. гр. К-11. Науковий керівник: ас. Пономаренко О.Л.

12. Імпульсні дільники частот. Доповідач: Антонов В.В., ст. гр. МР-34а. Науковий керівник: к.т.н., доц. Вельміскін Д.І.

13. Генератори електричних сигналів та їх види. Доповідач: Бондаренко О.М., ст. гр. МР-34б. Науковий керівник: к.т.н., доц. Вельміскін Д.І.

14. Допплерівська метеорологічна радіолокаційна станція з розробкою фільтра допплерівських частот. Доповідач: Татарінов Д.А., ст. гр. К-45. Науковий керівник: к.т.н., доц. Лімонов О.С.

15. Допплерівська метеорологічна радіолокаційна станція з розробкою антенної системи. Доповідач: Подгурський Д.А., ст. гр. К-45. Науковий керівник: к.т.н., доц. Лімонов О.С.

Comments are closed.