Зустріч студентів факультету комп’ютерних наук з доктором Анджеєм Рихліком із Технічного університету м. Лодзь, Польша

01 червня 2018 року до факультету комп’ютерних наук завітав доктор Анджей Рихлік із технічного університету м. Лодзь, Польша.

Візит шановного гостя став епіграфом до 3-ї Міжнародної науково-практичної конференція молодих вчених «Теоретичні та прикладні аспекти застосування iнформацiйних технологій в галузі природничих наук», до організаційного комітету якої входить пан Анджей.

Відомий вчений виступив із ініціативою початку програми обміну викладачами між факультетами технічної фізики, інформаційних технологій та прикладної математики Лодзького технологічного університетута факультетом комп’ютерних наук ОДЕКУ. Сам же Анджей Рихлік розпочав такий напрямок співробітництва лекцією за темою «Стратегія впровадження технологій 5G» для студентів третього курсу факультету комп’ютерних наук у рамках обміну досвідом проведення  дисципліни «Комп’ютерні мережі».

Студенти виявили зацікавленість проблемно-орієнтованою лекцією та показали активність у сприйнятті матеріалу у вигляді запитань до викладача.

Сподіваємось, що у наступному навчальному році, викладачі кафедри інформаційних технологій також у рамках обміну прочитають курси фахових лекцій на факультеті технічної фізики, інформаційних технологій та прикладної математики Технічного університету, м. Лодзь.