Засідання наукового товариства (НТ) факультету комп’ютерних наук (ФКН) ОДЕКУ

20 жовтня 2017 р. у п’ятницю відбулося чергове засідання наукового товариства (НТ) факультету комп’ютерних наук (ФКН) ОДЕКУ. Засідання проводилося у рамках спільного семінару із кафедрою інформаційних технологій (ІТ) у приміщенні «Екопростору».

На відкритому засіданні були присутні студенти ОДЕКУ, викладачі кафедри інформаційних технологій, аспіранти ОДЕКУ та запрошені студенти Одеського коледжу комп’ютерних технологій (ОККТ) ОДЕКУ.

Засідання відкрив голова НТ ФКН доцент кафедри ІТ Великодний С.С.

IMG_3078Далі із профорієнтаційною бесідою виступила асистент кафедри ІТ Штефан Н.З.

IMG_3079

IMG_3075Наступною, із словом про формат студентського простору «Екопростір» виступила завідувач сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та сектору аспірантів, докторантів та молодих вчених НТ ОДЕКУ, аспірант ОДЕКУ Докус А.О.

IMG_3074Після цього слово було надано спікерові заходу – аспіранту кафедри ІТ Сирчину Д. О., який підготував яскраву евристичну бесіду за темою «Як знайти роботу у галузі ІТ. Погляд розробників». Формат бесіди пропонував відкритий діалог розробника із майбутніми фахівцями у галузі ІТ – студентами. Спікер зупинився на цікавих особливостях процесу співбесіди з HR-менеджерами при прийомі на роботу, поділився особливостями роботи та життя ІТ-компаній.

IMG_3073IMG_3070Бесіда виявила жваве зацікавлення у студентів ОДЕКУ та ОККТ. Було задано багато складних запитань та ситуацій. Особливу зацікавленість щодо майбутньої роботи виявили студенти ОККТ. Вони зацікавилися як самим форматом «Екопростору», так і продовженням свого навчання на ФКН ОДЕКУ. Студентам ОККТ було запропоновано відвідувати безкоштовні курси з напрямку «Комп’ютерні науки», які було започатковано кафедрою ІТ. Студенти із радістю прийняли таку пропозицію та виявили готовність постійно відвідувати заходи, що проводить НТ ОДЕКУ.

IMG_3063IMG_3057

IMG_3069