Участь студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій у конференції в Науково-технологічному університеті ім. Ст. Сташіца в Кракові

5 грудня 2019 року в AGH Науково-технологічному університеті ім. Ст. Сташіца в Кракові (Польща) відбулася 60-та ювілейна студентська конференція Studenckie KoŁa Naukowe, яка в цьому році присвячена 100 річчю заснування AGH. Конференція проводилася по 17 секціях, в яких прийняли участь близько 330 студентів з польських та зарубіжних університетів.

6057

6018Одеський державний екологічний університет був представлений делегацією студентів, аспірантів та викладачів кафедри інформаційних технологій. В роботі конференції прийняли участь: Дерменжі Микита, гр. К-25, Клепатська Вікторія, гр. МІС-19, Охріменко Андрій, аспірант, а також їх наукові керівники: зав. кафедри, доц. Кузніченко С.Д., проф. Казакова Н.Ф., доц. Фразе-Фразенко О.О.

Щиро вітаємо студента 4 курсу факультету КНУА Дерменжі Микиту та його наукового керівника доц. Фразе-Фразенко Олексія Олексійовича з отриманням диплому ІІІ ступеня в секції «Інформатика» за презентацію роботи «Panorama tours management application development»!

588159395979596859946007