Профорієнтація КІТ у ОНВК«Ступені»

22 вересня 2017 р. викладачі кафедри інформаційних технологій  Шуптар Н. Й. та Великодний С. С. взяли участь у профорієнтаційному заході  для учнів 10-х та 11-х класів, що проводився у ОНВК«Ступені».

Доцент Великодний С.С. розповів про застосування інформаційних технологій у різних галузях життя та діяльності людини. Бесіда проходила в невимушеній, дружній обстановці  у формі презентації напрямків навчання на факультеті комп’ютерних наук.

Учні ОНВК«Ступені»  задавали багато запитань, що хвилюють майбутніх абітурієнтів, на які вони отримали вичерпні відповіді. Дякуємо школярам за проявлену зацікавленість до тематики профорієнтаційного заходу та до інформації про факультет комп’ютерних наук ОДЕКУ!