Профорієнтаційна зустріч ФКНУА з випускниками ОККТ

18 березня 2019 р., представники Факультета комп’ютерних наук управління та адміністрування: Кузніченко Світлана Дмитрівна, Штефан Наталія Зінов’ївна, Клепатська Вікторія відвідали Одесский колледж комп’ютерних технологий ОДЕКУ з профорієнтаційним заходом.

Для випускників булонаданодетальнуінформацію про навчання та можливостіотриманнявищоїосвіти в Одеському державному екологічномууніверситеті. До увагислухачів  представленопрезентаціющодо 122 спеціальності, її актуальність і переваги серед майбутніх абітурієнтів.

Також, представник Наукового Товаринства ОДЕКУ, Клепатська Вікторія, розповіла випускникам про активну діяльність наших студентів у різноманітних марафонах, квестах та інших заходах, які проходять за підтримки НТ.

Крім цього, випускників ОККТ було запрошено на чергову II науково-практичну конференцію студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук».

Screenshot_5 Screenshot_3 Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_4