Повернення до гуртожитків – за окремим розпорядженням

Всіх студентів Одеського державного екологічного університету (далі ОДЕКУ), які мешкали в гуртожитках університету, але на час карантину переїхали з гуртожитків до інших районів/регіонів місця проживання, переконливо просимо відкласти повернення у гуртожитки до закінчення карантину та відповідного розпорядження адміністрації.

Це обумовлено необхідністю забезпечення профілактичних протиепідемічних заходів та турботою про безпеку здоров‘я і життя усіх мешканців, у тому числі тих, які залишилися проживати в гуртожитках.

Пам‘ятаємо, що для запобігання поширенню коронавірусної інфекції важливо дотримуватися режиму соціальної ізоляції.

Заходи з повернення до гуртожитків з урахуванням епідеміологічної ситуації, рекомендацій уряду і профільних міністерств передбачатиметься відповідним розпорядженням адміністрації університету.

Допуск до гуртожитків буде організовано на підставі розпорядження, яке буде доведено до відома мешканців гуртожитків.

Просимо уважно стежити за станом свого здоров‘я, з розумінням ставитися до необхідності дотримуватись обмежувальних заходів у період карантину, бути відповідальними за здоров‘я усіх та кожного!

Адміністрація ОДЕКУ