На кафедрі інформаційних технологій відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт

На кафедрі інформаційних технологій Одеського державного екологічного університету відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт. Випускники магістратури не лише показали високий рівень володіння обраними темами, а й відповіли на додаткові запитання, поставлені атестаційно. комісією. Отже, тематика магістерських робіт відповідає вимогам стандартів вищої освіти й пов’язана з науковою проблематикою випускової кафедри.

Важливо, що на прилюдних захистах були присутні не лише магістранти, а й активно виступали керівники та експерти. У рецензіях коротко відзначено актуальність, наукову новизну, практичне значення теми дослідження, переваги та недоліки роботи, обсяг і якість її оформлення, відображено уявлення рецензента про загальну та фахову підготовку випускника, ступінь його самостійності у виконанні наукової розвідки, уміння користуватись теоретичними джерелами.

Дорогі випускники!

У ці важливі для Вас дні сердечно бажаємо Вам великих творчих, наукових і професійних успіхів. Нехай на обраному життєвому шляху зустрічається Вам якомога більше щирих і добрих людей. Переконані: усі Ви станете шанованими, авторитетними людьми – професіоналами своєї справи.иплом магістра – це фініш і водночас старт. Тож удалого вам кар’єрного старту!