«Екскурсія по історії» – Одеський археологічний музей

1 листопада студенти гр. К-19, ПУА-19,У-19, В-11,ГМ-19 під керівництвом старшихвикладачівкафедри українознавства та соціальних наук  Слободянюк О.Р. і Краснянської Н.Д. відвідали один з найстаріших у країні – Одеський археологічний музей. Студентів зацікавили  експонати  давній історії Північного Причорномор’я. Також студентів вразили рідкісні для нашої країни  колекції пам’ятників Стародавнього Єгипту, Греції та Риму. Привернули   увагу  студентівв “Золотій скарбниці” музею  прикраси зі скіфських та сарматських могильників, середньовічних поховань кочівників, вироби слов’янських умільців.

Студенти ставили цікаві запитання екскурсоводу, які  допомогли  поширювати знання і через емоційні переживання засвоювати   інформацію.

Стикаючись до культурно-історичних  цінностей,  розширюючи горизонти свідомості студенти  формують критичне ставлення до минулого й сучасного.

IMG_8601 IMG_8605 IMG_8609 IMG_8614 IMG_8615 IMG_8617 IMG_8621 IMG_8626IMG_8627