До уваги магістрів, аспірантів та молодих вчених!

29 травня 2020 р. о 1400 год. кафедра інформаційних технологій запрошує всіх зацікавлених долучитися до нашої щорічної конференції молодих вчених ОДЕКУ, що буде проходити дистанційно за допомогою сервису Zoom.
Заявку на участь просимо надсилати повідомленням на номер телефону +380634831725
Запрошуємо всіх бажаючих!

У зв’язку з невизначеністю терміну дії карантинних обмежень та з метою забезпечення виконання магістрами та аспірантами індивідуальних планів наукової роботи цьогорічна Конференція Молодих Вчених ОДЕКУ буде проходити в дистанційному режимі з використанням сучасних засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку з 25 по 29 травня 2020 року.

Тож встигніть до 20 травня 2020 року оформити тези доповідей та надіслати їх секретарям своїх секцій для публікації у збірнику конференції, що буде розміщено на офіційному сайті університету.

Вимоги до оформлення матеріалів конференції:
Приймаються матеріали об’ємом до 2 повних сторінок, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – одинарний, усі поля сторінки – 20 мм. Текст вирівняний по ширині сторінки (абзац ‒ 1,0 см). Сторінки не нумеруються, переноси слів не допускаються. Рисунки і таблиці послідовно нумеруються арабськими цифрами (рис. 1; табл. 1). До кожного рисунку додається короткий підпис, а до таблиці ‒ заголовок. Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках з порядковим номером у списку використаних джерел. Список використаних джерел та літератури розміщується після основного тексту у кінці статті й оформляється відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.