Підведено підсумки першого відбірного етапу олімпіади «IT-Планета 2015 /16».

Підбито підсумки першого відбірного етапу міжнародної олімпіади «IT-Планета 2015 /16» з технічних конкурсів, який передбачав онлайн-тестування.

Вітаємо студентку факультету комп’ютерних наук

ВЕРХОВУ ЮЛІЮ

з виходом у другий етап конкурсу компанії Oracle з програмування Java!

У рамках першого відбіркового етапу, який проводився в період з 1 до 25 грудня, було пройдено 14810 Онлайн-тестів по 9 конкурсам в номінаціях «Програмування», «Бази даних», «Телеком» і «Вільне ПЗ та робототехніка». Учасники представляли 14 країн: Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Угорщину, Казахстан, Киргизію, Молдову, Росію, Таджикистан, Туркменію, Туреччину, Узбекистан, Україну і Фінляндію.

Списки учасників, які пройшли у другий відбірний етап , знаходяться за посиланням – http://world-it-planet.org/press/news/detail.php?ID=128779

Тепер 1 432 учасникам належить продовжити конкурентну боротьбу у другому етапі, який пройде за дистанційною формою у березні 2016 року. Найближчим часом переможцям будуть направлені запрошення, а в навчальні заклади учасників, будуть направлені офіційні листи.

Порядок проведення другого відбіркового етапу відрізняється для кожного з конкурсів і описаний в правилах конкурсів. Для допомоги у підготовці учасників до другого етапу експертами компаній-партнерів буде проведена серія вебінарів.

Comments are closed.