Підведені підсумки конкурсу на кращу наукову роботу студентів

З 24 жовтня по 30 листопада  2015 р. на факультеті комп’ютерних наук відбувся конкурс на кращу наукову роботу серед  студентів по напрямку “Інформаційні технології”.

На конкурс  надійшло 19 робіт студентів, з них: 11 робіт студентів магістерського рівня, 6 робіт студентів 4 курсу, 1 робота студента 5 курсу та 1 робота студента 3 курсу.

Своїм рішенням комісія розподілила роботи наступним чином:

1 місце –  Бурма К.С. (гр. МК-62), керівник Перелигін Б.В., доц., к.т.н.

2 місце –  Балагура Л.Е. (гр.МК-61), керівник  Козловська В.П доц., к.ф.- м..н.;

3 місце  – Глотова М.В. (гр. МК-61), керівник  Козловська В.П доц., к.ф.- м..н.

Студенти, що зайняли 1, 2 та 3 місця, згідно Порядку зарахування наукових кредитів (наказ №74 від 25.03.2010 р.) одержують 1.0, 0.75 та 0.5 кредитів, відповідно. Студенти, що приймали участь у конкурсі одержують 0.1 науковий кредит.

Рекомендувати роботи призерів (І , ІІ та ІІІ місце) на 2 тур Всеукраїнського конкурсу НРС.

Comments are closed.