Зустріч студентів- випускників ККТ з представниками факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ

25 жовтня 2017 року у Коледжі комп’ютерних технологій  ОДЕКУ  була проведена зустріч  студентів- випускників ККТ з представниками факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ.

Декан факультету комп’ютерних наук Коваленко Л.Б. розповіла про спеціальність та спеціалізації за якими ведеться освітній процес на факультеті, а також про майбутні перспективи випускників факультету.

Про науковий напрямок кафедри інформаційних технологій розповіла зав. кафедрою інформаційних технологій Кузніченко С.Д. Вона презентувала безкоштовні курси з Веб-програмування та дизайну,  що проходять щосуботи  на базі факультету КН.

Більш докладніше  про програму курсів розповіли їх викладачі, магістри 1 року навчання: Щербіна Михайло, Грибова Ольга, Яковенко Микита та Каніковська Людмила.

Учнів коледжу проявили  зацікавленість, було багато запитань.

Coll1 Coll2 Coll3 Coll4