Відбувся І етап міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC 2017

25 березня 2017 року на базі Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова пройшов 1-й етап міжнародної олімпіади з програмування «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest 2017». Змагання проводяться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM) за участю університету Бейлора (https://icpc.baylor.edu).

В 2017 році у 1-му етапі олімпіади з 122 команд, що прийняли участь, 3 команди буди з ОДЕКУ, кожна з них складалася з трьох студентів факультету комп’ютерних наук. Керівництво факультету виражає подяку всім командам, які взяли участь у заході та гідно представили університет на цих змаганнях.

За результатами змагань команда OSENU_Adepts of Torvalds у складі студентів 3-го курсу ФКН: Каленчука Івана, Мартинюка Івана, Ларіонова Олексія (тренер – доц. Кузніченко С.Д.) була нагороджена дипломом ІІІ ступеня і вийшла у 2-ий етап олімпіади, який відбудеться восени 2017 року в Запоріжжі.

Вітаємо команду OSENU_Adepts of Torvalds з вдалим результатом та бажаємо успіхів у подальших виступах на наступних етапах олімпіади!

IMG_20170403_181002_096