День відкритих дверей

В рамках програми по залученню абітурієнтів в ОДЕКУ сьогодні, 16 грудня 2016 року, на факультеті комп’ютерних наук пройшов день відкритих дверей для школярів та їхніх батьків. Були запрошені учні старших класів шкіл Київського району.

den_f_19

den_f_33

З привітальним словом виступила декан факультету Коваленко Людмила Борисівна, яка розповіла про переваги навчання в ОДЕКУ та представила колишніх студентів факультету, які були запрошені деканатом для того, щоб поділитися з майбутніми студентами нашого університету своїми спогадами про навчання в ОДЕКУ.

den_f_42

Випускник факультету Олексій Бакалов, представник фірми Luxsoft, розповів школярам та студентам про напрями діяльності фірми-провідного розробника програмного забезпечення. Наочно продемонстрував проекти, в яких бере участь сам. Розповів про програми стажування, які проводить Luxsoft для майбутніх успішних програмістів.

den_f_00

Наступне слово взяли Жана та Євген Петрусі, які теж є колишніми студентами факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ і провідним програмістами міжнародної IT- компанії DataArt. Вони в своїй доповіді приділили увагу процесу навчання в університеті та розповіли майбутнім студентам про наукову діяльність, олімпіади з програмування, культурні та спортивні заходи, в яких брали участь під час навчання. Звернули увагу на необхідність вищої освіти і успішного засвоєння всієї навчальної програми підготовки.

den_f_17

Завершенням заходу стала весела гра “Комп’ютерра”, метою якої було познайомити учасників зі світом сучасних інформаційних технологій. В грі взяли участь дві команди школярів та команда студентів факультету комп’ютерних наук. Журі з викладачів факультету пильно слідкувало за ходом гри та розподілило місця за результатами конкурсів. Незважаючи на отримані бали, всі учасники гри отримали задоволення та приємні спогади про факультет та університет.

den_f_60

den_f_68

 

Comments are closed.