Захист дипломних робіт рівня вищої освіти «бакалавр» на факультеті комп’ютерних наук у 2018 році

12 червня 2018 року розпочалися засідання атестаційної комісії №2 по захисту кваліфікаційних робіт на рівні вищої освіти «бакалавр» з напряму підготовки «Компютерні науки».

Голова АК – д.т.н., професор кафедри математичного забезпечення комп’ютерних систем Гунченко Юрій Олександрович, Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова. Члени АК: тво завідувача кафедри інформаційних технологій, доцент Кузніченко Світлана Дмитрівна та професор  кафедри інформаційних технологій Кругляк Юрій Олексійович.

Робота комісії продовжиться до 18 червня.

На протязі 12 та 13 червня було заслухано 24 доповіді. Всі дипломні роботи відповідають вимогам, що пред’являються до кваліфікаційних робіт. Всі студенті отримали відмінні та добрі оцінки. Окремо були відзначені роботи Івана Мартинюка та Короткої Тетяни з групи К-42.

Бажаємо всім студентам продовження навчання на рівні вищої освіти «магістр».

Короткая1 Общая Общая2 Папазов (2) Шелест Комиссия_(2) Короткая+Смаранди