Розширений міжкафедральний семінар кафедр інформатики та кафедри інформаційних технологій

24 жовтня 2018 року відбувся розширений міжкафедральний семінар кафедр інформатики та кафедри інформаційних технологій, де було представлена дисертаційна робота ТИМОФЄЄВОЇ Олени Сергіївни на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук «МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МУЛЬТИЛІНГВІСТИЧНОГО ПЕРЕКОДУВАННЯ СКЛАДНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНООГІЙ».

Наукова спеціальність: 05.13.06 – інформаційні технології

Науковий керівник: Великодний С.С., к.т.н., доцент

Керівник семінару: Мещеряков В.І., д.т.н., професор

Рецензенти дисертації: Чмир І.О., д.т.н.,професор,

Гнатовська Г.А., к.т.н., доцент

На семінарі були присутні: Вітовська О.Т., завідувач аспірантури, гості семінару  та викладачі кафедр інформатики та інформаційних технологій.

Обговорення дисертаційної роботи пройшло жваво та конструктивно.

Постановили: Робота відповідає вимогам, що пред’являють до дисертаційних робіт, але потребує деяких правлень. Рекомендовано заслухати дисертанта у лютому місяці 2019 року.