Профорієнтаційна робота ФКН в Білгород-Дністровському державному аграрному технікумі

2 листопада 2017 року представники факультету комп’ютерних наук, а саме, декан факультету Коваленко Л.Б. та завідувач кафедри інформаційних технологій Кузніченко С.Д. відвідали Білгород-Дністровський державний аграрний технікум.

bd9195Білгород-Дністровський державний аграрний технікум має велику та знаменну історію, відлік якої починається з 1940 року і по теперішній час у ньому збережені найкращі традиції підготовки високоякісних фахівців.  В 2014 році в технікумі відкрито спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», а повесні 2018 році пройде перший випуск техніків з обчислювальної техніки.

Випускники мають змогу продовжувати навчання в ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації, і в першу чергу, ми пропонуємо Одеський державний екологічний університет, факультет комп’ютерних наук. Перш за все цим і була обумовлена зустріч декана ФКН та завідувача випускової кафедри зі студентами технікуму.

На зустрічі було докладно представлені всі перспективи навчання в нашому університеті та на факультеті комп’ютерних наук. Коваленко Л.Б. розповіла про історію факультету, напрями підготовки, про перспективи, що в майбутньому очікують випускників ФКН.

bd9172Кузніченко С.Д. більш детально розповіла про навчальний процес, про дисципліни, що викладаються. Зупинилася на науковій студентській роботі, на тих результатах, які досягли наші студенти. Розповіла про перемогу команди ФКН у ІІ етапі Всеукраїнської наукової студентської олімпіаді з «Програмування  та управління ІТ проектами» у 2017 році.

db9187 Присутнім були роздані флаєра-запрошення з інформацією про університет. Було задано багато запитань, на які студенти отримали вичерпні відповіді. Студенти технікуму були запрошені до участі у олімпіаді для випускників коледжів та технікумів, яка відбудеться 17 листопада 2017 р. на базі ОДЕКУ.

9190 BD9167

Хотілось би виказати вдячність всім співробітникам технікуму, окремо завідувачу відділення «Менеджменту та комп’ютерних технологій» Степовій  Світлані Миколаївні та викладачу комп’ютерних дисциплін Тітяпкіну Сергію Станіславовичу за організацію зустрічі.