11 грудня 2020 р. в Університеті Бельсько-Бяла у Польщі відбулась 10-та Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих науковців “Engineer of XXI Century”. Студенти та викладачі каферди інформаційних технологій взяли активну участь у роботі конференції та представили на ній свої проекти.

Вітаємо студента 1 курсу магістратури Дерменжи Микиту та його керівників із отриманням 3 міста на конкурсі наукових студентських проектів, який проводився в рамках роботи конференції (“Mykyty DERMENZHI, Tetiany TERESHCHENKO Oleksii FRAZE-FRAZENKO Development of Management and Navigation Tracking System for the Automotive System in Real Time.”)

Comments are closed.